gazetka U Bogdana

Nowy numer gazetki

Nowy numer gazetki „U Bogdana” już jest, a w nim m. in. aktualności, sukcesy naszych uczniów, wywiad z panem Arturem Wachem, ciekawe recenzje i walentynkowy humor. Zapraszamy do lektury.

Otwórz gazetkę

Nowy numer gazetki „U Bogdana”

Świąteczne wydanie

Świąteczny numer gazetki „U Bogdana” już w sprzedaży. W numerze m. in. aktualności ze szkoły, wywiad z panem Czesławem Rachwałem, recenzje filmów, pozdrowienia czy konkurs o bilet do kina. Zapraszamy do lektury.

Pierwszy numer 2017/2018

Zapraszamy do lektury pierwszego w tym roku szkolnym wydania gazetki „U Bogdana”. W numerze m. in. aktualności, ciekawe wywiady, konkurs i wiele innych. Przeczytaj i bądź na bieżąco.