Feta u Jańskiego 2019

Szkolny Festiwal Talentów FeTa - wydarzenie, na które czekamy cały rok właśnie się odbyło. Nasi zdolni uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności. Wysypały się talenty - plastyczny, fotograficzny, reżyserski, muzyczny, taneczny i wiele innych, których się nawet nie spodziewaliśmy. Nad wszystkimi pokazami unosił się duch "Strasznego dworu" Moniuszki, taki bowiem motyw z dreszczykiem miał być inspiracją dla młodych artystów. Jury wyłoniło laureatów pierwszego miejsca i przyznało dwa wyróżnienia. Statuetki "Teodorów", czyli takich naszych szkolnych "Oskarów" trafiły w ręce grupy tanecznej "Stworki Potworki" za świetny układ choreograficzny, Mikołaja Wrzoska za rzeźbę oraz Dominiki Ronij za występ wokalny. Już czekamy na przyszłoroczną, piątą edycję FeTy.