Egzamin Gimnazjalny

Od środy 23.04.2014 r. do piątku 25.04.2014 r. trwały egzaminy gimnazjalne. Były to pierwsze egzaminy w naszej nowej Szkole. W ciągu trzech dni 42 uczniów sprawdzało swoją wiedzę i umiejętności z różnych przedmiotów.

Na początek uczniowie zmagali się z wiedzą humanistyczną rozwiązując testy z zakresu historii i WOS-u oraz języka polskiego. Na drugi dzień gimnazjaliści musieli zmierzyć się z testami z przedmiotów przyrodniczych i matematyki. Ostatni dzień był dniem językowym. Gimnazjaliści wybrali na egzaminie język angielski, niemiecki oraz włoski. Egzamin przebiegł sprawnie i bez problemów a uczniowie wychodzili z sal uśmiechnięci i zadowoleni. Liczymy, że wyniki będą również zadowalające WSZYSTKICH :)