konkursy i osiągnięcia

Sukcesy sportowe Bartka Szczygła

Mijający I semestr roku szkolnego 2017/2018 obfitował w sukcesy na wysokim poziomie sportowym Bartka Szczygła, ucznia klasy 3 a.
Oto niektóre z nich:
1. Zakwalifikowanie się do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym WTK PUCHAR FAMILY TENNIS CAMP.
W rozgrywkach mogło brać udział tylko po 16 zawodników i zawodniczek. Zawody trwały 3 dni odbywały się w Ściegnach k. Karpacza. Każdy uczestnik miał do rozegrania po kilka meczy.
Finalnie Barek wygrał 4 mecze.
2. I miejsce w ogólnopolskim turnieju tenisa ziemnego WTK Kadetów.
Zawody odbyły się w Krakowie na kortach krytych 4-5.11.2017.
W turnieju brało udział wielu bardzo dobrych zawodników.
Bartek rywalizował w grze podwójnej (deblu).
3. Uczestnictwo w ogólnopolski turniej WTK kadetów (11.11.-12.11.2017), na kortach ziemnych GKS Górnik Łęczna.
W rozgrywkach uczestniczyli zawodnicy z całej Polski. Każdy z nich rozgrywał po klika meczy, niektóre trwały nawet po 2 godziny!
4. Udział w ogólnopolskim turnieju tenisa ziemnego WTK, który zorganizowany był w Rudzie Śląskiej w dniach 23.-24.09.2017.
Każdy z uczestników starał się zagrać jak najlepiej. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym.
Bartek po pokonaniu rywali tenisowych, doszedł do półfinału w grze singlowej.