konkursy i osiągnięcia

Konkurs Prymus rozstrzygnięty

W Naszej Szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu dla młodych fanów języka angielskiego "Prymus”. W konkursie wzięli udział uczniowie z czterech szkół podstawowych: SP.80, SP.101, SP.155 oraz SP.156. Wśród szóstoklasistów najlepszą okazała się uczennica Szkoły Podstawowej nr 155, Izabela Piwowarczyk, zdobyła ona maksymalną ilość punktów.

Zaraz za nią, z 60 punktami, znalazła się Gabriela Piertas uczennica Szkoły Podstawowej nr 80. Miejsce trzecie zajęła Karolina Kołodziejczyk, uczennica Szkoły Podstawowej nr 101, zdobywając 58 punktów. 17 kwietnia o godzinie 9.00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród oraz  wyróżnień dla uczniów klas piątych, którzy zdobyli największą ilość punktów w swojej grupie wiekowej: Mateusz Żak SP 80, Radek Augustyniak SP 101, Jan Kałucki SP 156, Joanna Fornalczyk SP  101, Aleksandra Książek SP 101, Jagoda Szostak SP 101. Serdecznie wszystkich zapraszamy i życzymy dalszych sukcesów.