Dzień ziemi 2018

22 kwietnia obchodzimy na całym świecie Dzień Ziemi – szereg akcji prowadzonych corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie. Z tej okazji został zorganizowany w szkole konkurs fotograficzny „Piękno przyrody Małopolski”.

Uczniowie przynieśli bardzo dużo ciekawych fotografii i trudno było wybrać te najlepsze, prezentujące uroki przyrody naszego regionu. Spośród wysokich prac wyłoniono zwycięzców, a z pozostałych zdjęć powstała piękna wystawa fotograficzna.

Lista zwycięzców:

I miejsce               Julia Sobczyk                                 kl. 2d