Turniej siatkarski o Mistrzostwo Szkoły

24 marca 2018r. odbył się turniej siatkarski o Mistrzostwo Szkoły. W zmaganiach czteroosobowych składów mieszanych uczestniczyło 24 zawodniczek i zawodników zrzeszonych w 6 drużynach.

Laur zwycięstwa, czyli złoty medal i tytuł Mistrza Szkoły przypadł drużynie w składzie:

Magdalena Bielecka, Angelika Kucharzyk, Mateusz Kalczyński, Dawid Kokosiński ©.

Zwycięzcom gratulujemy!

P.S.

Z ostatniej chwili,  26 marca reprezentacja siatkarska dziewcząt  naszej Szkoły w składzie: Magdalena Bielecka ©, Inka Czajka, Ewa Galica, Anna Gawęda, Barbara Jakubik, Angelika Kucharzyk,  Julia Mizgała, Weronika Nowak, Dominika Przybylik, Julia Sobczyk, Wiktoria Stuligrosz ©, Magdalena Szafraniec, zanotowała kolejny wielki sukces na arenie międzyszkolnych zawodów Krakowskiej Olimpiady  Młodzieży. Tydzień temu spośród 42 szkół z Krakowa awansowaliśmy do grona 14 najlepszych a teraz już do pierwszych 6 !

Walka w półfinałach rozegra się na boiskach Com Com Zone w czwartek po Wielkanocy, tj. 5.04.2018 r. – trzymajmy kciuki za nasze zawodniczki !!!