Spotkanie z Panią Beatą Ostrowicką

Dnia 25 listopada klasa Ia Gimnazjum została zaproszona na spotkanie autorskie z Panią Beatą Ostrowicką – znaną autorką książek dla dzieci i młodzieży, takich jak: Zła dziewczyna, Zjeść żabę, Eliksir przygód czy Świat do góry nogami. Spotkanie było bardzo sympatyczne. Pisarka opowiedziała nam wiele o swojej twórczości: o tym, jak powstaje książka, skąd czerpie inspiracje, jak przełamać twórczy impas i wiele innych. Przedstawiła swoich ulubionych bohaterów, opowiedziała też nieco o sobie prywatnie.  Uczniowie mieli mnóstwo pytań do Pani Beaty, a ona na wszystkie próbowała znaleźć odpowiedź! Mamy nadzieję, że uda nam jeszcze kiedyś spotkać z pisarką. A tymczasem z niecierpliwością czekamy na nową książkę!