Sportowy początek

24 i 25 września 2013 r. rozpoczęliśmy kolejny cykl zajęć edukacyjnych pt. „Rowerowa szkoła”, w której zachęcamy młodzież do bezpiecznego poruszania się rowerami po ulicach i ścieżkach rowerowych. Dążymy i zachęcamy również do propagowania aktywnego spędzania czasu wolnego na rowerach.

4 października 2013 r. uczniowie Gimnazjum wzięli udział w zawodach  sportowych pt. „Sportowy Nowy Rok dla Dzieci i Młodzieży 2013/2014”, organizowanych przez Małopolski Związek Lekkiej Atletyki na stadionie AWF w Krakowie. Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali barwy Gimnazjum im. B. Jańskiego  zajmując wysokie miejsca w poszczególnych konkurencjach. Dziękujemy młodzieży za włożony wysiłek i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

DZIEWCZĘTA:

60 m.