konkursy i osiągnięcia

Konkurs na najładniej przystrojoną salę i najpiękniejsze jajko wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych odbył się konkurs na najładniej przystrojoną salę. I miejsce zajęła klasa 3b Liceum a II miejsce ex aequo zajęły klasa 1a Liceum oraz klasa Ia Gimnazjum. Z tej samej okazji odbył się konkurs na najpiękniejsze jajko wielkanocne. Każda klasa wykazała się kreatywnością i przepięknie udekorowała pisanki, które możecie podziwiać na załączonych zdjęciach. Doceniając zaangażowanie każdej klasy postanowiliśmy nagrodzić wszystkich biorących udział w tym konkursie.

Konkurs "Od Wandy do Sendzimira"

10 kwietnia 2014 odbył się finał konkursu „Od Wandy do Sendzimira”. Drużyna naszego gimnazjum zmierzyła swoje siły w konkursie na temat historii Nowej Huty, który w tym roku kładł szczególny nacisk na historię walki opozycji z ideologią i posunięciami władz PRL-u.

Konkurs na najładniejszą wiosenną salę

21 marca to dzień lubiany przez wszystkich dorosłych i wszystkie dzieci - zaczyna się kalendarzowa wiosna! W tym roku pogoda też postanowiła uczcić ten dzień: od rana świeciło piękne słońce, a termometry poszybowały wysoko w górę! My też powitaliśmy wiosnę -uczniowie i nauczyciele ubrali się na zielono! Szkoła wyglądała trochę jak wielka łąka. Wiosennie wyglądają też nasze szkolne sale - dziś odbył się konkurs na najładniej przystrojoną klasę.

Konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową

Szkolny Samorząd Uczniowski ogłosił Konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową! Zadaniem każdej klasy było przygotowanie 1 do 3 ozdób choinkowych, mogło to być np. samodzielnie wykonana bombka, fantazyjny łańcuch (do 4 m), kukiełka, aniołek. Liczył się ciekawy pomysł i estetyczne wykonanie.

Konkurs ortograficzny

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego 21 lutego 2014 r. odbyło się w naszej szkole Wielkie Dyktando. Konkurs zorganizowały nauczycielki języka polskiego: panie Wanda Kasprzyk, Iwona Gębuś i Joanna Bajer.

Konkurs matematyczny „Alfik”

27.11.2013 r. uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w Konkursie Matematycznym – Alfik. Jest to popularny ogólnopolski konkurs matematyczny znany od 19 lat wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, wykorzystywany jako instrument motywujący uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań.

1 2 3 4 [5]